196,40 NOK brutto/h

Od zaraz dla par Norwegia praca na magazynie spożywczym bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2023 21:25

Przy zbieraniu zamówień potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par w Bergen bez języka na magazynie spożywczym. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 196,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw oraz rozmieszczanie produktów na magazynie zgodnie z kluczem;
  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami oraz ich pakowanie i zabezpieczanie;
  • obsługiwanie różnych sprzętów i generowanie listów przewozowych;
  • wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • wydajność;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dostępność od zaraz;
  • punktualność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • wielozadaniowość;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 6000 NOK na mc od pary;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • szkolenie pracownicze i potem szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-spozywczym-bergen/

ID ogłoszenia: 3446425ddfeee826