168 NOK brutto/h

Od zaraz dla par praca w Norwegii produkcja napojów bez znajomości języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2019 02:23

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji napojów. Zatrudnienie dla par w Lillehammer bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik będzie szkolony, a później zostaną mu przedstawione szczegółowe obowiązki, które zostaną rozdzielone pod kątem predyspozycji, np. obsługiwanie, mycie oraz konserwacja maszyn, dbanie o wysoką jakość oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • znajomość języków;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • nie jest konieczny j. norweski, ale wymagany jest j. niemiecki lub angielski;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • dostęp do Internetu po wifi;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • norweską umowę na okres próbny, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie – wspólne pokoje dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-napojow-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 8785d851f6a69e5f

2 komentarze na “Od zaraz dla par praca w Norwegii produkcja napojów bez znajomości języka Lillehammer”

  1. Witam
    Para szuka pracy jesteśmy zainteresowani pracą proszę o oferty na podany e-mail . dziękuję

  2. Witam
    Para szuka pracy proszę o oferty na podany e-mail . dziękuję