163,80 NOK brutto/h

Od zaraz dla par praca w Norwegii pakowanie sera bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2021 19:12

Fabryka ze Stavanger szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii przy pakowaniu sera. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP z testem, a także szkolenie stanowiskowe oraz maszynowe;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, obsługiwał urządzenia produkcyjne, dbał o ciągłość produkcji, a także pakował ser itp.;
  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dokładne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie językowym w siedzibie firmy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-sera-stavanger/

ID ogłoszenia: 360617a92c3f4038