154,20 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez języka w pralni przemysłowej Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 19:30

Pracodawca z Bergen szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w pralni przemysłowej z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 154,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca w pralni przemysłowej przy sortowaniu prania, włączaniu pralek, załadowywaniu, włączaniu suszarek oraz prasowaniu i pakowaniu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • chęci do nauki;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność na 6 mc;
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 6 mc;
  • solidnego pracodawcę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre zaplecze socjalne;;
  • premie za frekwencje;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy wysłać na adres: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: arbeider/10/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-w-pralni-przemyslowej-bez-jezyka-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 5025dac8e7e6d9dc