do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka w auto myjni 2017 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 01:14
  • Wygasa: 23 dni, 21 godzin

Od zaraz zatrudnimy w Oslo na myjni samochodowej. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka przy przygotowywaniu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie i mycie samochodów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za estetyczny wygląd aut oraz ich dobry stan techniczny

Wymagania:

  • dbałość o powierzone mienie
  • zdolność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność pracy w zespole
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań
  • dobra kondycja
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • posiadanie doświadczenia na myjni
  • preferowane osoby przebywające w Norwegii

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz możliwe premie
  • wsparcie w znalezieniu lokum
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę na warunkach norweskich

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV oraz numerami telefonów do 3 byłych pracodawców w celu weryfikacji należy wysyłać na adres:

biuro@cba-eu.com z dopiskiem „Pracownik myjni – Imię i Nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pracownik-myjni-samochodowej-w-oslo-dam-prace-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-lub-norweskim/

ID ogłoszenia: 447593efdec98218

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka w auto myjni 2017 Oslo”

  1. Kamil Wadowski na 17 czerwca 2017 @ 11:55

    Witam!:) jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem młody jak najbardziej sprawmy fizyczne mam 25 lat, podejmę się pracy od zaraz, bardzo mi zależy na pracy więc uprzejme proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 🙂 czekam na kontakt 514265058