do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka w auto myjni 2017 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 01:14

Od zaraz zatrudnimy w Oslo na myjni samochodowej. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka przy przygotowywaniu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie i mycie samochodów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za estetyczny wygląd aut oraz ich dobry stan techniczny

Wymagania:

  • dbałość o powierzone mienie
  • zdolność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność pracy w zespole
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań
  • dobra kondycja
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • posiadanie doświadczenia na myjni
  • preferowane osoby przebywające w Norwegii

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz możliwe premie
  • wsparcie w znalezieniu lokum
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę na warunkach norweskich

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV oraz numerami telefonów do 3 byłych pracodawców w celu weryfikacji należy wysyłać na adres:

biuro@cba-eu.com z dopiskiem “Pracownik myjni – Imię i Nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pracownik-myjni-samochodowej-w-oslo-dam-prace-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-lub-norweskim/

ID ogłoszenia: 447593efdec98218

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka w auto myjni 2017 Oslo”

  1. Kamil Wadowski na 17 czerwca 2017 @ 11:55

    Witam!:) jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem młody jak najbardziej sprawmy fizyczne mam 25 lat, podejmę się pracy od zaraz, bardzo mi zależy na pracy więc uprzejme proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 🙂 czekam na kontakt 514265058

  2. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą posiadam prawo jazdy kat B, B+E, C, C+E, jestem rzetelny , sumiennym oraz odpowiedzialnym pracownikiem ktory spełni wasze wszelkie wymagania,
    To ogłoszenie jest jak by przepustką na lepsze życie jestem mężem, ojcem więc zależy mi na jak najlepszym bycie dla mojej rodziny.
    A co za tym idzie rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych mi zadań.
    Tel 888-487-941 Pozdrawiam.