23500 NOK brutto

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka przy naprawie palet Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2019 00:53

Dla Polaków oferta fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez znajomości języka w Ålesund z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca, polegająca na samodzielnym naprawianiu palet, czyli pracownik przeprowadza kontrolę stanu palet, naprawia ją i maluje;
  • zadania wykonywane przy użyciu elektronarzędzi.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • sumienność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • preferowane będą osoby, które posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładne, solidne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • umowę na pół roku;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji i rozwijanie się;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania z norweskich świadczeń socjalnych;
  • odprowadzanie podatków;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@fast-email.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-naprawie-palet-bez-jezyka-alesund/

ID ogłoszenia: 7735d11202c011ee

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka przy naprawie palet Ålesund”

  1. Dwoje pracowników, gotowi od zaraz

  2. Czy jest zakwaterowanie?