162 NOK/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka przy melioracji Drammen 2017

  • Miasto lub region: Drammen, Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:35

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy melioracji rowów. Oferta zatrudnienia z Drammen na czas określony dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 162 NOK za godzinę brutto

Czas trwania umowy: do końca września 2017

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w kilku osobowym zespole przy melioracjach
  • zadaniem pracownika będzie oczyszczenie rowów – usuwanie śmieci, odmulanie oraz koszenie traw

Wymagania:

  • dobry ogólny stan zdrowia
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ubrania robocze zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę
  • zamieszkanie w cenie 2500 NOK za miesiąc
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie możliwe od zaraz do końca września

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z dopiskiem “Praca w Norwegii od zaraz przy melioracji rowów, Drammen” na adres:

marek.piasecki78@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-melioracji-drammen/

ID ogłoszenia: 94858ebf5b4b64e5