do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka odśnieżanie 2022 Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2022 20:32

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie od zaraz w Drammen dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana w różnych warunkach atmosferycznych;
  • zadaniem będzie odśnieżanie ręczne oraz maszynowe dróg, chodników, prywatnych posesji i parkingów zgodnie ze zleceniem.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • własna ciepła odzież robocza;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony do końca marca 2022;
  • przy braku śniegu pracodawca wypłaci postojowe albo zleci wykonywanie innych prac;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • narzędzia do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Odśnieżanie w Drammen 21/22″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-od-zaraz-drammen-2022/

ID ogłoszenia: 87361dc8165150f0