169 NOK/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przeprowadzki Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:17

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach klientów na terenie Tønsberg. Aktualna opcja zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Tønsberg, Norwegia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pomocy przy przeprowadzkach firm i klientów indywidualnych
  • zadaniem pracownika będzie zabezpieczanie rzeczy na czas transportu, załadunek na samochód oraz rozładunek i montaż artykułów na miejscu docelowym

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • status osoby niekaranej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat.C
  • pełna samodzielność oraz umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dokładne wykonywanie zadań
  • dbanie o powierzone mienie
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • dobrą atmosferę w zespole
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy od zaraz
  • opiekę konsultanta na początku pracy
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń z opisem umiejętności i doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-tonsberg/

ID ogłoszenia: 937590342b867c82

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przeprowadzki Tønsberg”

  1. Witam. Interesuje mnie panska oferta pracy jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Jestem osoba nie palaca i nie pijaca alkocholu,sprawna fizycznie i nie bajaca sie ciezkiej pracy.Jesli odpowiada moj profil osoby to prosze o kontakt 697766050