od 152 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka sortowanie odzieży Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lutego 2022 20:53

Dla par możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Trondheim od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: od 152 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej;
  • praca w szybkim tempie przy stołach albo taśmie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sumienność;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • norweską umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • strój roboczy;
  • środki ochrony osobistej;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy relokacji;
  • możliwość brania zaliczek;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-odziezy-w-trondheim/

ID ogłoszenia: 571620b3a5c9cfa2