163,20 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka odśnieżanie 2021 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 19:49

Poszukiwane osoby bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Lillehammer dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca zespołowa, ale nad każdą grupą czuwa opiekun, który sprawdza, czy wszyscy wypełniają swoje obowiązki;
  • zadaniem będzie odśnieżanie parkingów, chodników, placów itp.;
  • praca przy użyciu łopat, szufli oraz odśnieżarek spalinowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • zdolność do efektywnej współpracy;
  • wydajne, zaangażowane, solidne i sumienne wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • norweską umowę;
  • pracę od zaraz do marca 2020;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • gdy nie będzie opadów, to zostanie wypłacone przestojowe z ubezpieczenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK na mc od osoby;
  • 160 godzin pracy na miesiąc albo więcej, gdy zajdzie tak potrzeba.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-od-zaraz-2020-lillehammer/

ID ogłoszenia: 8775dd2aa894fcf2