od 150 NOK brutto/h

Od zaraz kierowca kat.B bez języka oferta pracy w Norwegii dostawca pizzy Oslo 2022

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 grudnia 2021 20:46

Restauracja włoska z Oslo szuka od zaraz kierowcy kat.B do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla dostawcy pizzy bez znajomości języka norweskiego. Zadaniem będzie rozwożenie jedzenia do klientów.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 150 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat. B jako dostawca pizzy oraz innych dań gotowych kuchni włoskiej;
  • zadaniem będzie również wykonywanie prac w restauracji, jeżeli nie będzie kursów.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • chęć pracy w godzinach popołudniowych oraz wieczornych;
  • własny mały samochód na gaz;
  • zdolność do pracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie dla najlepszych pracowników;
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • pomoc rezydenta;
  • wsparcie przy różnych problematycznych kwestiach;
  • częściowy zwrot kosztów eksploatacyjnych samochodu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-oslo/

ID ogłoszenia: 45961ca0146d5393