od 220 NOK brutto/h

Od zaraz na budowie praca w Norwegii bez języka przy rozbiórkach Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2023 21:42

Dla budowlańców aktualna od zaraz praca w Norwegii przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka na budowie. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 220 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań związanych z rozbiórkami wewnątrz budynku, który jest przygotowywany do remontu generalnego;
  • skuwanie kafelków, demontowanie armatury, stolarki okiennej oraz drzwiowej inne.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 8 tygodni albo dłużej;
  • atutem będzie znajomość angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na budowie przy wyburzeniach;
  • atutem będzie własny samochód, a najlepiej bus.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • współpracę bezpośrednio z norweską firmą;
  • możliwość podjęcia współpracy na zasadzie B2B, ale konieczna jest własna działalność norweska.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórki Drammen 2023”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-w-budownictwie-od-zaraz-przy-rozbiorkach-drammen-2023/

ID ogłoszenia: 923646679d5f1a44