od 155 NOK/h

Od zaraz na magazynie z zabawkami praca w Norwegii bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 16:05

Magazyn z zabawkami potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stavanger dla magazynierów z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci;
  • zadaniem będzie zbieranie zamówień, rozładowywanie dostaw, załadowywanie towarów oraz dbanie o porządek;
  • praca z użyciem komputera, skanera oraz wózka paletowego;
  • współpracowanie z innymi działami.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • sumienność;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i dodatki;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 7875db5622c1b46b