175 NOK brutto/h

Od zaraz na produkcji dań gotowych oferta pracy w Norwegii bez języka 2021 Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2021 19:15

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna do zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji dań gotowych bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie samodzielnie przygotowywał oraz przynosił składniki, a także obsługiwał urządzenia kuchenne;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pakowanie gotowych już produktów;
  • etykietowanie;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku albo wykształcenie gastronomiczne;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę na pełny etat;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie i dodatki;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem posady: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-fabryka-w-bergen/

ID ogłoszenia: 990602befb59093b