od 189 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca bez języka przy sprzątaniu po remontach w Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 listopada 2022 18:21

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie w Askim bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: od 189 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana w grupie;
  • zadaniem będzie sprzątanie po remontach;
  • pracownik będzie zajmował się usuwaniem kurzu i zabrudzeń po materiałach budowlanych;
  • zadaniem będzie również mycie powierzchni oraz odkażanie itp.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • samodzielność;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc na miejscu;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem doświadczenia i umiejętności należy wysyłać na adres e-mail: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-sprzataniu-po-remontach-bez-znajomosci-jezyka-askim/

ID ogłoszenia: 4176376470d19866