166 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca bez języka w Oslo przy pakowaniu słodyczy 2021

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2021 20:19

Dla pakowaczy aktualna od zaraz tymczasowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie, a także pakowanie produktów w zestawy promocyjne lub prezentowe;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz przyjmowanie zwrotów;
  • kontrolowanie dat ważności oraz stanu;
  • pakowanie produktów do innych zestawów albo oddawanie ich do handlu detalicznego.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • bezkonfliktowość;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe na pół roku;
  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 50 NOK na dzień;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • obiad w cenie 100 NOK;
  • pracę od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc na miejscu oraz przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: palitelig@postinbox.com z dopiskiem w tytule nr ref ps/07/21 z podaniem numeru referencyjnego: nr ref ps/07/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-2021-oslo/

ID ogłoszenia: 54561041c836b3da