120 NOK/h + dodatki

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka dla kierowcy kat. B dostawca Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 20:26

Bez znajomości języka aktualna oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kategorii B, jako dostawca pizzy. Zatrudnienie jest od zaraz. Pracodawca w Oslo pomaga znaleźć zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 120 NOK na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pełnienie dyżurów kierowców dla włoskiej restauracji;
  • rozwożenie gotowych dań do klientów – przeważnie pizzy i makaronów;
  • pobieranie opłat, wydawanie reszty i dawanie paragonów klientom.

Wymagania:

  • mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pracowitość;
  • możliwość pracy w weekendy i po 16.00;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, którym będzie można rozwozić zamówienia;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • praca od zaraz;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania odpłatnie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracownikowi przysługuje jedna darmowa pizza na jednej pełnej zmianie;
  • zwrot kosztów za użytkowanie swojego auta do pracy, czyli za paliwo, sprawy serwisowe oraz ubezpieczenie auta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl i to najlepiej w języku angielskim.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-bez-znajomosci-jezyka-dostawca-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 1355c3cc6b023a1c