170 NOK/h

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka kierowca kat.B Bergen dostawca zakupów

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 16:58

Aktualna propozycja pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu zakupów. Zatrudnienie w sklepie z Bergen bez znajomości języka norweskiego. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: dostawca.

Wynagrodzenie: 170 NOK/h brutto.

Miasto: Bergen.

Początek: od zaraz.

Zakres zadań:
osoba zatrudniona odpowiadała będzie za ładowanie zamówień do samochodu służbowego oraz rozwożenie ich do klientów sklepu zgodnie z otrzymanym grafikiem. Jest to praca w dużym sklepie spożywczym.

Oczekiwania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • prawo jazdy kat.B;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dobra organizacja;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • samodyscyplina;
  • uprzejmość.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • bardzo dobre zarobki;
  • pomoc w organizacji miejsca zamieszkania;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe;
  • samodzielne stanowisko.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza online, na stronie:

www.bit.do/rekrutacja2018

Należy zaznaczyć opcję: “Kierowca/Dostawca zakupów z kat.b”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-dostawka-kierowca-kat-b-bergen-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 8355bef0705b9040

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka kierowca kat.B Bergen dostawca zakupów”

  1. Witam. Jestem w Oslo pracę mogę zaczynac od zaraz. Pracowałem przez 5 lat jako kierowca busa.

  2. Zawodowy kierowca, przewoz osob i rzeczy, kategoria b ,c+ e, d+e ,moge zaczac od stycznia prace