153 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka kierowca kat.B Oslo przewóz osób

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 00:26

Poszukujmy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku kierowcy kat.B. dla Ubera. Od zaraz zatrudnienie w Oslo dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 153 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca jako kierowca w firmie UBER
  • zadaniem pracownika będzie przewożenie klientów zamawiających kursy za pomocą aplikacji mobilnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za służbowe auto

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobre nastawienie
  • zdolność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • ważne prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • znajomość topografii miasta

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • wysokie zarobki
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 300 NOK za miesiąc
  • służbowe auto oraz telefon

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz dopiskiem “UBR-NW/03/18” na adres:

norway-worker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przewoz-osob-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-z-jezykiem-angielskim-oslo-uber/

ID ogłoszenia: 9935ac8e7ed41867

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka kierowca kat.B Oslo przewóz osób”

  1. Dziendobry bardzo bym chciał sprubowac tej pracy jesli moge prosic o kontakt na meila tomaszrabczuk1975@gmail.com jestem gotowy do pracy odzaraz szrdecznie pozdrawiam ? Tomasz Rabczuk.