do uzgodnienia

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka magazyn AGD we Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2023 22:15

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie sprzętu AGD;
  • wykonywanie codziennych zadań zlecanych na bieżąco;
  • kompletowanie zamówień, zbieranie i drukowanie dokumentów, rozładowywanie dostaw, pakowanie towarów, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • pracowitość;
  • chęć brania nadgodzin;
  • wielozadaniowość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zwrot kosztów do 50% za przejazd do Norwegii na podstawie paragonów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 03/2023″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-sprzetu-agd-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 3196407a6e81bc9f

Linki sponsorowane