165 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2016 03:09

Hurtownia kosmetyczna z Oslo oferuje pracę w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień dla klientów. Oferta aktualna od listopada 2016.

Stanowisko: Magazynier
Start: od zaraz, początek od listopada
Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto
Miejsce: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień zgodnie z listą
  • pakowanie i zabezpieczanie towaru przed wysyłką
  • adresowanie paczek
  • rozładunek dostaw i rozkładanie towaru na magazynie
  • dbanie o porządek
  • aktualizowanie stanów magazynowych
  • praca z użyciem skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność świetnego zarządzania czasem pracy
  • komunikatywność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • umiejętność do pracy w grupie
  • zdolność do szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • dobra kondycja
  • pracowitość, ostrożność

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora zapewnioną non stop na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • pracę w miłym i przyjaznym zespole

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

W nagłówku wiadomości prosimy wstawić: “lagermedarbeider 65/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-magazynie-kosmetycznym-bez-jezyka-w-oslo-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 878580fe0c23b68c

5 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Oslo”

  1. witam jestem zainteresowany pracą w magazynie z kosmetykami,jako magazynier pracowałem 29 lat mam min uprawnienia na widlak kurs wagowego prawo jazdy kat b no i szczere chęci do pracy,jestem przekonany że sprostam powierzonym zadaniom,Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy jestem do dyspozycji ,pracę na magazynie znam bardzo dobrze ponieważ pracowałem jako magazynier wiele lat jestem przekonany że sprostam tej pracy i będziecie ze mnie zadowoleni,Pozdrawiam

  3. Witam, również jestem zainteresowana, jeśli ogłoszenie jest aktualne proszę o odpowiedź

  4. Witam jestem zainteresowana pracą na magazynie mam kilkuletnie doświadczenie pracy na fabryce jestem sumienną i pracowitą osobą na dzień dzisiejszy mieszkam w Oslo I
    Szukam stałej stabilnej pracy pozdrawiam
    Oksana

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam również uprawnienia UDT na wózki widłowe.Pozdrawiam.