155 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji czekolady Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 marca 2018 22:49

Chętnie zatrudnimy w fabryce z Oslo 2 kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz opcja pracy w Norwegii na produkcji czekolad z nadzieniem smakowym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 155 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na obsłudze i konserwacji maszyn oraz dbaniu o zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie surowców, odmierzanie składników oraz kontrola jakości wyrobów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • posiadanie doświadczenia na produkcji
  • kultura osobista
  • gotowość do brania nadgodzin
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta
  • zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie poprzez agencję na 3 miesiące z możliwością przedłużenia bezpośrednio u pracodawcy
  • zamieszkanie na czas trwania pierwszej umowy w cenie 4000 NOK za miesiąc, następnie pomoc w znalezieniu lokum

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonsarbeider/003/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 5885ab383d90e044

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji czekolady Oslo”

  1. Edyta + Agnieszka na 27 marca 2018 @ 21:17

    Dzień dobry,

    Jesteśmy zainteresowane pracą w okresie wakacyjnym.
    Prosimy o kontakt.

    Pozdrawiamy
    Agnieszka i Edyta

  2. Jestem zainteresowanie mieszkam w oslo

  3. Jacek Grzybowski na 8 kwietnia 2018 @ 10:06

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy ,nie znam języka

  4. Edyta Gębicka na 9 kwietnia 2018 @ 12:45

    Witam
    Jesteśmy parą oraz jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    Posiadamy doświadczenie pracy na produkcji
    Pracowaliśmy w firmie Storck w Niemczech na podobnym stanowisku.
    Mieszkamy niedaleko Oslo

    Prosimy o kontakt Tel : +48 664650114

  5. Gosia i Alicja na 4 czerwca 2018 @ 06:46

    Witam. Szukam z kolezanka prace w Norwegii. Pracowalysmy przeszlo 5 lat w Holandii. Przy tasmie ,pakowanie, realizowanie zamowien itp. Jesteśmy teraz w Polsce