168 NOK/h brutto

Od zaraz dla par Norwegia praca 2018 bez znajomości języka produkcja napojów Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2018 00:07
  • Wygasa: 72 dni, 1 godzina

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 dla par w fabryce z Lillehammer od zaraz na produkcji napojów energetycznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 168 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej napoje izotoniczne i energetyczne
  • obowiązkiem pracownika będzie wspieranie zadań produkcyjnych takich jak: pakowanie, dostarczanie surowców, kontrola jakości, dbanie o zachowanie ciągłości procesów itd.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dobre nastawienie
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • darmowy dostęp do wifi
  • wspólne zakwaterowanie dla par
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia
  • wysokie zarobki
  • darmowe zamieszkanie w 2-3 osobowych pokojach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji „Produkcja napojów Lillehammer” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-par-na-produkcji-napojow-od-zaraz-bez-jezyka-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 1215b5d98c57ff00

1 odpowiedź na “Od zaraz dla par Norwegia praca 2018 bez znajomości języka produkcja napojów Lillehammer”

  1. Zainteresowany. Znajduje się na miejscu.
    rysiekch5@gmail.com