169 NOK brutto na godz.

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2020 19:24

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka dla pakowaczy. Zatrudnienie w Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca produkcyjna przy taśmie, która polega na ręcznym pakowaniu kosmetyków;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną oraz odpowiednie ustawianie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • szybkie, energiczne i zwinne wypełnienie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę od stycznia 2020;
  • norweską umowę próbną, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • urlop;
  • wsparcie podczas rekrutacji, np. tłumaczenie dokumentów;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc;
  • pakiet startowy, który zawiera kartę sim, słowniczek i rozmówki.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w j. angielskim i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/001/2020

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-sandefjord/

ID ogłoszenia: 2075e00f4e468a61

4 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord”

  1. Jestem zainteresowany wasza propozycja pracy podaje nr tel 511203006 proszę o kontakt bardzo dziękuję..Pozdr…

  2. Wioletta na 4 lutego 2020 @ 20:31

    witam
    Jestem zainteresowana wasza ofertą pracy.
    Proszę o kontakt – 506104414 nr tel

  3. Witam
    Jestem zainteresowana waszą propozycją.
    Prosze o podanie kontaktu albo zadzwonić po godzinie 14,50
    nr tel. 506104414

  4. Slawomir na 6 maja 2020 @ 18:58

    proszę o kontakt , mieszkam w Sandefjord własne lokum tel +4748616998 slawek