170 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca dla kierowcy kat.B bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 22:55

Oferta dobrze płatnej pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B. Możliwość zatrudnienia w Bergen osób bez znajomości języka norweskiego do dostarczania produktów do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 170 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na zlecenie hurtowni spożywczej
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zamówionych przez internet towarów do domów klientów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wniesienie produktów, odbiór należności i wydanie pokwitowania

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii miasta
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie i pracowitość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • wysokie premie i dodatki
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wypełnienie formularza dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacjanorwegia2017, należy zaznaczyć opcję “Kierowca/Dostawca zakupów z kat.b”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 815599f346ecf27f

6 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca dla kierowcy kat.B bez znajomości języka Bergen”

  1. KIEROWCA KAT.B-BERGEN na 28 sierpnia 2017 @ 17:28

    Jestem zainteresowany pracą kierowcy-dostawcy w Bergen

    • Jestem zainteresowany pracą jako kierowca w BERGEN

    • Aleksander Lasinski na 15 września 2017 @ 14:42

      Witam,
      chcialbym zapytac czy moge zlozyc wniosek na oferte pracy kierowca kat. B jako posiadacz Karty Stalego Pobytu w Polsce (na czas nieoznaczony). Bezwypadkowy staz kierowcy – okolo 25 lat, ne karalny, zaawansowany angielski. Zameldowany w Warszawie. Mam 49 lat.
      Takze chcialbym zapytac o innych ofertach pracy od zaraz.
      Pozdrawiam,
      Aleksander

  2. Piotr Majchrowicz na 19 września 2017 @ 17:23

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 505962806. Pozdrawiam

  3. Dzień dobry,
    Mam na imię Grzegorz, mam 51 lat. Nie mam nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B,C.
    Jestem odpowiedzialny,sumienny a przede wszystkim uczciwy i komunikatywny. Większość lat przepracowałem w handlu (duże doświadczenie w kierowaniu pojazdem kategori B-jazdy po całym kraju)
    Od roku uczę się języka angielskiego, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Pozdrawiam

    Grzegorz

  4. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:16

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093