170 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca dla kierowcy kat.B bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 22:55
  • Wygasa: 58 dni, 7 godzin

Oferta dobrze płatnej pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B. Możliwość zatrudnienia w Bergen osób bez znajomości języka norweskiego do dostarczania produktów do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 170 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na zlecenie hurtowni spożywczej
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zamówionych przez internet towarów do domów klientów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wniesienie produktów, odbiór należności i wydanie pokwitowania

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii miasta
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie i pracowitość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • wysokie premie i dodatki
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wypełnienie formularza dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacjanorwegia2017, należy zaznaczyć opcję „Kierowca/Dostawca zakupów z kat.b”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 815599f346ecf27f

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca dla kierowcy kat.B bez znajomości języka Bergen”

  1. KIEROWCA KAT.B-BERGEN na 28 sierpnia 2017 @ 17:28

    Jestem zainteresowany pracą kierowcy-dostawcy w Bergen