do uzgodnienia

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka przy sortowaniu odpadów w Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2023 23:21

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie;
  • zadaniem będzie sortowanie surowców – odpady są już wcześniej przesortowane.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • próbną umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • umowę norweską;
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • bezpłatne przejazdy wewnętrzne, a także zwrot kosztów za transport do Norwegii na podstawie paragonów;
  • dodatek na zakup obuwia ochronnego;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/03/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-przy-sortowaniu-odpadow-od-zaraz-w-bergen-2023/

ID ogłoszenia: 2206418d3936f778