do ustalenia

Od zaraz Norwegia praca fizyczna z językiem angielskim Bergen na myjni samochodowej

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2017 00:41

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Bergen na myjni samochodowej. Fizyczna praca w Norwegii od zaraz dla Polaków z językiem angielskim przy sprzątaniu i czyszczeniu aut.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na odbieraniu aut od klientów, sprzątaniu i myciu samochodów oraz odstawianiu ich na parking
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. mycie szyb, polerowanie, woskowanie, odkurzanie wnętrza, konserwacja, itd.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • warunkiem koniecznym jest ważne prawo jazdy kat.B
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • możliwość dodatkowej pracy w weekendy
  • pomoc konsultanta na miejscu posługującego się językiem polskim
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres e-mail:

biuro@cba-eu.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-bergen-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 3815a146ef43dfc2

3 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca fizyczna z językiem angielskim Bergen na myjni samochodowej”

  1. Witam
    Jestem bardzo zaintereswany ofeta pracy, posiadam swoje CV. Reszte mozemy omówic przez telefon lub email. Podaje konakt ponizej.
    Emial: michalplich222@wp.pl
    Telefon: 07708499854
    lub
    07860879776

  2. Jestem zainteresowany ofertą posiadam prawo jazdy kat b od około 5 lat mój email arturrejek@wp.pl i moje nr kontaktowe 693682140 i 725038228 mogę wyjechać odrazu

  3. jestem teraz w oslo i shukam pracj fizjcznej 98619885