do ustalenia

Od zaraz Norwegia praca fizyczna w Oslo przy wykładaniu towaru w sklepie

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2014 03:43

Dam pracę w Norwegii dla pracownika fizycznego przy wykładaniu towaru w sklepie. Oferta z Oslo od zaraz dla 4 Polaków bez doświadczenia ze znajomością języka.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Ilość stanowisk: 4

Zadania:
– wykładanie towaru na półki sklepowe według ustalonego schematu
– sprawdzanie zgodności cen do produktów
– podlewanie i pielęgnowanie roślin znajdujących się w sklepie
– zajmowanie się obsługą klienta

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób +18
– umiejętność łatwego rozmawiania z ludźmi
– chęć do pracy z większą grupą ludzi
– komunikatywność, otwartość, punktualność
– sumienne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– dobre zdrowie, bez nałogów
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: +47 800 80 111

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-przy-wykladaniu-towaru-w-sklepie-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 68154a09dffc77a0

8 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca fizyczna w Oslo przy wykładaniu towaru w sklepie”

  1. witam
    jestem zainteresowny pracą od zaraz proszę o kontakt +48665533810 lub witczakkrystian999@gmail.com

  2. Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ową posadą aczkolwiek chcielibyśmy uzyskać dodatkowe informacje dotyczące wyjazdu oraz płacy. Proszę o kotnakt 513 190 835

  3. Witam proszę o kontakt email kubav360@o2.pl

  4. Witam też jestem bardzo zainteresowany tym stanowiskiem pracy , i tutaj jest mój kontakt 731007523 bardzo był bym wdzięczny za dalsze informację

  5. Kamil i Adrian na 10 stycznia 2015 @ 14:42

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ta owa posada .Chcieliśmy uzyskać dodatkowe informacje nr 570170694

  6. Witam serdecznie ! Jestem gotowy id zaraz podjąć prace , spelniam wszystkie wasze warunki .mam 25lat proszę o kontakt 500657506

  7. witam także jestem zainteresownmay oferta z bratem 514311717

  8. Witma ! Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem gotów podjąć pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt 516684724.

    Pozdrawiam