153 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca jako kierowca kat.B dla Ubera bez języka Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2020 21:29

Jako kierowca kat. B możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oslo 2020 dla Ubera z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dla Ubera.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 153 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie świadczenie usług przewozowych;
  • praca z wykorzystaniem aplikacji i przy przewożeniu osób zgodnie z trasą, która jest oznaczona przez aplikację;
  • dbanie o auto służbowe.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała orientacja w ternie;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w  stopniu przynajmniej podstawowym;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak uzależnień;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • telefon komórkowy, samochód służbowy i kartę paliwową;
  • norweską umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/01/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-w-uberze-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 8275e299af0e70c2

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca jako kierowca kat.B dla Ubera bez języka Oslo 2020”

  1. Jestem zainteresowany ta praca . Proszę o kontakt

  2. RAFAL RYMARCZUK na 20 kwietnia 2020 @ 10:58

    Witam.
    Jestem zainteresowany. Od trzech lat jestem kierowcą Uber w Warszawie gdzie mam wyłącznie pozytywne oceny. Doskonale znam specyfikę tej pracy. W stopniu podstawowym znam język angielski. Jestem punktualny oraz dokładnie wykonuję powierzone mi zadania.
    Pracę mogę podjąć od zaraz.
    696 112 828
    rafalrymarczuk@tlen.pl
    Pozdrawiam Rafał Rymarczuk.

  3. Krzysiek100 na 4 czerwca 2020 @ 23:40

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Świadczyłem już usługi przewozowe, umiem porozumieć się w języku angielskim. Jestem osobą bez jakichkolwiek uzależnień, powierzone mi zadania wykonuję sumiennie, zawsze staram się aby klient był usatysfakcjonowany. Proszę o kontakt przez maila, pozdrawia serdecznie. 🙂
    piskorski100@gmail.com