do ustalenia

Od zaraz Norwegia praca na budowie malowanie bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:19

Aktualna oferta zatrudnienia na budowie z Oslo. Praca w Norwegii od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka przy wykończeniach – malowanie i szpachlowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany przy wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • prace będzie polegała na wykonywaniu zadań budowlanych przy wykończeniach
  • zadaniem pracownika będzie głównie szpachlowanie i malowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • posiadanie minimum 3 lat doświadczenia w budownictwie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracach związanych ze szpachlowaniem
  • mile widziane osoby z doświadczeniem ze Skandynawii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na dłuższy okres w Norwegii
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • opłacanie składek przez pracodawcę
  • szansę na awans dla najlepszych
  • możliwość nauki norweskiego
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

syb@cwork.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-dla-malarza-szpachlarza-na-budowie-oslo/

ID ogłoszenia: 40958dbc81a6adff

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca na budowie malowanie bez znajomości języka Oslo”

  1. Dzień dobry jestem w Oslo mam 31 lat i ok 8. lat pracy w wykończeniach w Polsce zajmowałem się już chyba wszystkim a malowanie i szpachlowanie to jest pestka w porównaniu z płytkami i innymi rzeczami które potrafie wykonać . Proszę o kontakt pod numerem 96744377