156,40/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca na magazynie z żywnością bez języka dla par Bergen zbieranie zamówień

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2018 18:12

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla par na magazynie z żywnością. Zatrudnienie bez znajomości języka w Bergen przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie może zorganizować pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Stawka godzinowa: 156,40 NOK brutto.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie;
  • uzupełnianie dokumentacji;
  • współpraca z innymi działami;
  • aktualizacja danych;
  • załadunek i rozładunek ciężarówek.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra organizacja czasu;
  • doświadczenie na magazynie;
  • komunikatywny język angielski;
  • sumienne podejście do powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par;
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo;
  • zakwaterowanie płatne 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

soknadansatte@fast-email.com

W temacie wiadomości należy wpisać: “Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-zywnoscia-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 2565ba4ed9a87c1f

4 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca na magazynie z żywnością bez języka dla par Bergen zbieranie zamówień”

  1. jestesmy zainteresowani 2 pary gotowi od zaraz proszę kontakt

  2. Witam jestem chętny z kolegą proszę mój nr 735756588

  3. WITAM:

    JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY PROSZĘ O KONTAKT NR.TEL.530283228
    pozdrawiam

  4. witam , małżeństwo 50+ chętnie podejmie się pracy z waszej oferty . Jesteśmy dyspozycyjni , solidni i pracowici . tel. 99099582 . pozdrawiam Janusz