do uzgodnienia

Od zaraz Norwegia praca na magazynie z oświetleniem bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2017 01:38

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie z oświetleniem. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z oświetleniem – lampami, żyrandolami, żarówkami, latarkami, itp.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień składanych przez internet

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • mile widziana znajomość języka norweskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • delikatne obchodzenie się z asortymentem
  • sumienność i pracowitość
  • świetne zorganizowanie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w zaadaptowaniu się do nowych warunków
  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • zamieszkanie na miejscu za 3500 NOK za miesiąc
  • perspektywę pracy na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy dla najlepszych pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV z podaniem numeru referencyjnego mo/06/17 na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “nw/010/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-oswietleniem-bergen/

ID ogłoszenia: 8785949875b4f9d7

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca na magazynie z oświetleniem bez języka Bergen”

  1. Witam, wraz z dziewczyną szukamy pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, rzetelni, szybko adaptujący się do narzuconych warunków i gotowi do podjęcia pracy od 1 lipca. Posiadamy doświadczenie w różnego rodzaju pracach. Proszę o kontakt drogą mailową.

  2. Radosław Głaszcz na 17 lipca 2017 @ 19:17

    Witam w oparciu o państwa ogłoszenie o prace pragnę zostawić swoją aplikację. Pracowałem jako magazynier w firmie Philips na dziale Automotive przy kompletowaniu,zabezpieczaniu oraz realizowaniu zamówień oraz jako magazynier w firmie Jumi sp. z.o.o gdzie kompletowałem zamówienia jak również byłem odpowiedzialny za rozniesienie na odpowiednie działy i zaksięgowanie w bazie danych zwrotów towarów. Pracowałem również jako magazynier w hurtowni tkanin gdzie byłem odpowiedzialny za wydawanie towaru klientom. Jestem osobą kontaktową i szybko adaptuje się do danej sytuacji. Komunikatywnie rozmawiam oraz piszę po angielsku, posiadam własne zakwaterowanie w bergen oraz samochód. proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (+48781674079) luznygibon@wp.pl. Pozdrawiam Radek