171 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca na produkcji lodów bez znajomości języka 2021 Gjelleråse

  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2019 19:31

Poszukiwane od zaraz osoby także bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Gjelleråse na produkcji lodów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • w pierwszym tygodniu pracownik przejdzie szkolenie pracownicze, czyli obsługa maszyn,. BHP oraz zasady zakładowe, które kończą się testami;
  • zadaniem pracownik będzie wykonywanie prostych prac produkcyjnych, czyli obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, dostarczanie półproduktów, pakowanie – przeważnie praca na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność;
  • zmotywowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • znajomość zasad ISO 22000:20005;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • pracę na 6 miesięcy;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-2020-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-gjellerase/

ID ogłoszenia: 7705df107cee0db9

3 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca na produkcji lodów bez znajomości języka 2021 Gjelleråse”

  1. Witam
    Mam na imię Edyta, szukam pracy, akurat w tej branży nie mam doświadczenia ale szybko sie uczę. Jestem osobą dyspozycyjną, uczynną, powierzone mi zadania wykonuję sumiennie.

    Pozdrawiam Edyta

  2. witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy

  3. Witam, interesuje mnie ta praca jednakże tylko w okresie 12 lipca do 10 września 2020. Nie mam doświadczenia w tej branży ale bardzo szybko się uczę. Jestem osobą otwarta, sumienną, pracowitą.