173 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca pakowanie kosmetyków bez znajomości języka w Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2021 21:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w fabryce z Sandefjord bez języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy ręcznym pakowaniu kosmetyków;
  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, naklejanie etykiet  oraz składanie pudełek itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zmotywowanie, aby osiągać wysokie wyniki;
  • dokładność;
  • szybkie tempo pracy.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • płatny urlop;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • pakiet startowy – karta do telefonu wraz z Internetem, poszewka na pościel oraz słowniczek.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Gdańsku.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

paliteligrekruttering@postinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/09/2021

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-sandefjord/

ID ogłoszenia: 153615c9bb69935c