171 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca pakowanie żywności bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 01:15

Opcja podjęcia pracy w Norwegii dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w zakładzie ze Stavanger przy pakowaniu artykułów żywnościowych.

Stanowisko: pakowcz

Miejsce: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 171 NOK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu gotowych wyrobów opuszczających linię produkcyjną
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie w pudełka, a następnie układanie kartonów na paletach

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego
  • posiadanie doświadczenia na produkcji lub przy pakowaniu
  • zdolność pracy w grupie
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na warunkach norweskich
  • możliwość stałego zatrudnienia dla rzetelnych pracowników
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

z zaznaczeniem opcji “Pakowanie żywności Stavanger”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-pakowanie-zywnosci-od-zaraz-stavanger-2017/

ID ogłoszenia: 3225875470407e10

5 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca pakowanie żywności bez znajomości języka Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowany praca,przebywam w okolicach Stavanger,czekam na kontakt.tel.+47 998 96 733

  2. Witam,jestem zainteresowany ofertą ale nie mogę otworzyć formularza,jestem z zawodu
    cukiernikiem,pracowałem w Niemczech znam język,jestem sumienny i energiczny bez
    nałogów,proszę o kontakt podam wymagane aplikacje 505900860 Pozdrawiam

  3. Witam. Wraz z koleżanka jesteśmy zainteresowni pracą na okres wakacji.

  4. Jestem zainteresowana proszę o kontakt.

  5. Sabina1978 na 29 marca 2017 @ 12:47

    Jestem zainteresowana ofertą. Mieszkam w Stavanger.