171 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca przy produkcji lodów w fabryce bez języka 2020 Gjelleråse

  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2019 19:54

Fabryka z Gjelleråse poszukuje osoby do pracy w Norwegii na produkcji lodów. Zatrudnienie 2020 od zaraz dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnione na miejscu przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na produkcji lodów, a polega na obsługiwaniu maszyn, ale też pakowaniu i dbaniu o ciągłość produkcyjną;
  • zadbanie o wysoką jakość produkcji;
  • wykonywanie różnych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • zdolność do kooperacji;
  • dużym atutem będzie znajomość norm ISO 22000:2005 i/lub HACCP;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • dokładne przeszkolenie oraz zapewnienia wsparcia na miejscu.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-produkcji-lodow-w-fabryce-z-gjellerase/

ID ogłoszenia: 4975c7fdd962adc9

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca przy produkcji lodów w fabryce bez języka 2020 Gjelleråse”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontak