164 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca pokojówki przy sprzątaniu hotelu z j. angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 22:22

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie we Fredrikstad z językiem angielskim dla pokojówki z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pokojówka – sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu pokoi oraz apartamentów hotelowych;
  • do zadań będzie należało codzienne sprzątanie pokoju podczas pobytu gości, a także dokładne posprzątanie go po ich wyjeździe.

Wymagania:

  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc przy formalnościach;
  • możliwość korzystania z restauracji hotelowej – dla pracowników jest atrakcyjna zniżka.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz rekrutacyjny: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-dla-pokojowki-z-j-angielskim-sprzatanie-hotelu-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8095e57f1c252a3f