171 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu samolotów bez języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:15

Praca w Norwegii dla sprzątaczek – sprzątaczy przy sprzątaniu samolotów. Oferta 2019 z Oslo aktualna od zaraz również bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie wnętrz samolotów, czyli odkurzanie, wycieranie, mycie okien od wewnątrz oraz sprzątanie toalet.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • bezkonfliktowość;
  • uczciwość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczny jest komunikatywny j. angielski;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pełen etat;
  • norweską umowę;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania, cena to około 4000 NOK miesięcznie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Aby aplikować, należy uzupełnić formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 8055cb6eee9a540e

17 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu samolotów bez języka Oslo 2019”

  1. Podejme prace od zaraz doswiaczenie pracy na lotnisku w schipol amsterdam

  2. Sprzątanie samolotów na 28 kwietnia 2019 @ 13:43

    Witam,
    Podejmę pracę wraz z narzeczoną.
    Nr kontaktowy 799240340
    Pozdrawiam
    Robert

  3. Sprzątanie pokładów samolotów na 2 maja 2019 @ 12:31

    Czy nadal potrzebni pracownicy do sprzątania samolotów?

  4. Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt mailowy.

  5. Dzień dobry, chciałabym zapytać czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Mój adres mailowy: toshia22@wp.pl

  6. Dwie osoby zainteresowane pracą od lipca do końca sierpnia, Proszę o kontakt e mail kasiawysocka@vp.pl.

  7. Jestem zainteresowana proszę o wiadomość na meila

  8. Marek i Daniel na 24 maja 2019 @ 01:17

    Witam.
    Razem z moim kolegą Danielem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Na miesiąc czerwiec 2019r.
    Proszę o kontakt mailowy.

    Pozdrawiamy.

  9. Edyta lat 32 na 4 czerwca 2019 @ 16:23

    Dzień dobry.
    Jestem już w Oslo, mam zakwaterowanie i jestem zainteresowana pracą “od zaraz”. Pozdrawiam

  10. Weronika i Karol na 5 czerwca 2019 @ 21:25

    dwie osoby zainteresowane ofertą pracy od 1lipca do końca sierpnia proszę o kontakt 669618078

  11. Witam. Czy nadal aktualne jestem zainteresowana

  12. Witam. Proszę o kontakt jestem gotowa podjąć pracę mój nr +48692955952. Pozdrawiam

  13. Dzień dobry,
    jestem zainteresowana podjęciem pracę. Proszę o kontakt e-mail: dominika.anna.gawronska@gmail.com

  14. Dzień dobry,
    jestem zainteresowana podjęciem pracy w Oslo/ Lillestrøm na czas wakacji.
    Proszę o kontakt e-mail: dominika.anna.gawronska@gmail.com

  15. Witam! Bardzo proszę o kontakt bo mam 3 osoby chętne do pracy na tym stanowisku, 733517752

  16. Witam,jestem zainteresowany,proszę o kontakt.603091475.arek

  17. Jestem zainteresowany pracą wraz z dziewczyną. Sumienni, dokładni, uczciwi, doskonały angielski. proszę o kontakt mailowy.