165 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca z językiem angielskim przy sprzątaniu w centrum handlowym Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 20:09

Pracodawca z Bergen szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu galerii handlowej. Ogłoszenie ze znajomością języka angielskiego z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad zawartością schowka sprzątaczek z odkurzaczami, mopami, chemią itp.;
  • kontrolowanie czystości w toaletach, co godzinę w trakcie swojej zmiany;
  • wynoszenie śmieci z koszy;
  • mycie podłóg.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest minimum podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • bezkonfliktowość, wydajność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich zadań;
  • uczciwość;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • norweską umowę na pół roku, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie, dodatki, np. premię świąteczną oraz na wakacje;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 3900 NOK mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@fast-email.com z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-w-centrum-handlowym-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 8485d39dd7a0be42