od 115 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory szparagów Hoppestad

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2021 21:00

Bez znajomości języka potrzebne osoby do sezonowej pracy w Norwegii 2021. Zatrudnienie od zaraz w Hoppestad przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana przeważnie na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie szparagów od maja do czerwca – 8 tygodni, a potem będzie można również zbierać inne warzywa.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz na 8 – 10 tygodni;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godzin na miesiąc albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być bez CV, należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-szparagow-2021-w-hoppestad/

ID ogłoszenia: 9896086e39833c8d