179 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca w Drammen na budowie przy rozbiórkach bez języka

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2020 19:05

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie w Drammen dla budowlańców przy rozbiórkach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 179 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy rozbiórkach wewnątrz budynków, które są przygotowywane do generalnego remontu;
  • pracownik będzie skuwał kafelki, demontował armaturę, wykonywał stolarkę okienną i drzwiową, burzył ścianki działowe itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • dostępność od zaraz n aprzynajmni8ej 8 tygodni;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w budowlance przy wyburzeniach;
  • mile widziane osoby z własnym samochodem – najlepiej busem, gdyż konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • tymczasową umowę;
  • zatrudnienie bezpośrednio z norweską firmą;
  • możliwość pracowania na zasadzie B2B, ale potrzebna jest norweska działalność.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórki Drammen 2020”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/przy-rozbiorkach-od-zaraz-bez-jezyka-praca-w-norwegii-na-budowie-w-drammen-2020/

ID ogłoszenia: 5325f6ca11205aa5