162,40 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca w gastronomii bez języka pomoc kuchenna Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 01:19

Oferta zatrudnienia w restauracji hotelowej z Lillehammer dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii jako pomoc kuchenna z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Lillehammer

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 162,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w restauracji niedużego hotelu jako pomoc kuchenna
  • zadaniem pracownika będzie obsługa zmywaka, przygotowywanie składników dań oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz do końca października
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość wykupienia 3 posiłków dziennie za 100 NOK
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • perspektywę stałej współpracy dla najlepszych
  • darmowe zamieszkanie w hotelu
  • opiekę polskiego konsultanta na miejscu
  • pracę w Norwegii na czas określony

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pk/018/16”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 980593efa99227f8