158 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca w gastronomii bez znajomości języka pomoc kuchenna Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2017 02:10

Możliwość podjęcia zatrudnienia w restauracji z Oslo na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz Norwegia praca w gastronomii dla osób bez języka na okres 12 miesięcy.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 158 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych w kuchni restauracyjnej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie surowców, obsługa zmywaka oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • posiadanie doświadczenia lub wykształcenie w tym kierunku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych oraz dokumentów
  • zatrudnienie w oparciu o legalną, norweską umowę
  • pracę od zaraz na okres 12 miesięcy
  • płatne zakwaterowanie w cenie 2400 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na cały etat

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Pomoc kuchenna Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-w-restauracji-oslo/

ID ogłoszenia: 14259dd123e21995

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca w gastronomii bez znajomości języka pomoc kuchenna Oslo”

  1. Dorota1973 na 1 lutego 2018 @ 18:12

    Witam,
    Nazywam się Dorota Zawadzka i chciałabym móc aplikować na to stanowisko.
    Mogę przyjechać już 15.02.
    Nadmieniam, że mam doświadczenie w gastronomi. Sama stworzyłam Restaurację, w której gotowałam. Restauracja została w listopadzie 2017 roku sprzedana i działa dalej.
    Nazywa się Restauracja Garaż Płock. Ul. Synagogalna 2/8a.
    Pozdrawiam serdecznie
    Dorota
    Tel. +48 531017335