135 NOK/m-c brutto

Od zaraz Norwegia praca w gastronomii pomoc kuchenna bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2018 06:39

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz oferta zatrudnienia w restauracji z Oslo dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Płaca: 135 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w restauracji będzie polegała na przygotowywaniu i wydawaniu posiłków
  • zadaniem pracownika będzie dokładanie dań oraz uzupełnianie szwedzkich stołów
  • obowiązkiem będzie zmywanie naczyń oraz utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • legalną pracę na podstawie norweskiej umowy
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-pomoc-kuchenna-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 9295aa439aa8b039

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca w gastronomii pomoc kuchenna bez znajomości języka Oslo”

  1. Dobromiła Młynarska na 10 kwietnia 2018 @ 18:50

    Witam,
    Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą- mam duże doświadczenie w gastronomii, mój język angielski jest na poziomie dobrym oraz jestem dyspozycyjna i mogłabym podjąć pracę od zaraz. Próbowałam skontaktować się drogą e-mailową, jednak jest jakiś problem z podanym przez Państwa adresem mailowym. Bardzo proszę o kontakt jeśli oferta jest nadal aktualna +48 733 128 638 lub e-mail: d.mlynarska19@gmail.com

    Z poważaniem,
    Dobromiła M.