168,40 NOK za godz. brutto

Od zaraz Norwegia praca w Moss na magazynie bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2014 01:59

Hurtownia z Moss szuka 2 magazynierów bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta na magazynie przy zbieraniu zamówień. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: 168,40 NOK za godz. brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za prace magazynowe takie jak:
– układanie produktów na półki
– kompletowanie zamówień
– przewożenie towarów wózkiem elektrycznym
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prowadzenie aktualności baz danych
– rozładunek i załadunek towarów
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe wymagane
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie jak i piśmie
– osoby zamieszkałe w Norwegii mile widziane
– umiejętność prowadzenia wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– oferujemy szkolenia pracownicze
– zapewniamy ubezpieczenie
– możliwość zdobycia doświadczenia
– dodatki za zmiany nocne

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47294702

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-magazynie-bez-jezyka-hurtownia-spozywcza-od-zaraz-moss/

ID ogłoszenia: 68054418b2f97263

5 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca w Moss na magazynie bez znajomości języka”

  1. proszę o kontakt, mam bardzo duże doświadczenie w pracy na magazynie.

  2. Zwracam sie z prosba o kontakt w sprawie pracy jako magazynier posiadam doswiadczenie , jestem sumienny i pracowity . Prosze o odpowiedz-

  3. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem chciałbym podjąć prace w Norwegii jako magazynier.Aktualnie pracuje na magazynie w Polsce posiadam wiec wszystkie uprawnienia i badania lekarskie również są aktualne. Mam doświadczenie w tego typu pracy. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Liczę na szybką odpowieź od państwa.

  4. Wyrażam zainteresowanie waszą ofertą !Pracuję jako magazynier w jednej z wiodących w kraju firm zajmujących się magazynowaniem towaru mrożonego.Pracuję na bazie systemu
    soft lab i uważam, że radzę sobie dobrze na tym stanowisku.Oczywiście jedyną nieporównywalną zaletą pracy za granicą jest wynagrodzenie.Dziękuję !

  5. Wyrażam zainteresowanie waszą ofertą !Pracuję jako magazynier w jednej z wiodących w kraju firm zajmujących się magazynowaniem towaru mrożonego.Pracuję na bazie systemu
    soft lab i uważam, że radzę sobie dobrze na tym stanowisku.Oczywiście jedyną nieporównywalną zaletą pracy za granicą jest wynagrodzenie.Dziękuję !Mój telefon 721073139