do uzgodnienia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii 2021 przy odśnieżaniu bez języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2021 19:13

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii z zakwaterowaniem bezpłatnym. Zatrudnienie w Drammen dla pracowników fizycznych bez języka przy odśnieżaniu ręcznym i maszynowym.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym oraz maszynowym odśnieżaniu dróg, parkingów oraz chodników;
  • praca wykonywana będzie na zewnątrz (również w złych warunkach pogodowych);
  • pracownik będzie obsługiwał odśnieżarki spalinowe.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • własna ciepła odzież;
  • dobre zdrowie;
  • wytrzymałość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zapoznanie z zadaniami;
  • praca odbywa się pod nadzorem koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę na czas określony do końca marca 2021;
  • przy braku odpadów, będzie wypłacane przestojowe;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zapewnione niezbędne narzędzia do pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą przy odśnieżaniu proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „ Odśnieżanie w Drammen 20/21″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-odsniezanie-w-drammen-2021/

ID ogłoszenia: 7316005aa4e4218e