167 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii Bergen bez języka pakowanie kosmetyków

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2016 01:54

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego do podjęcia pracy w Norwegii od maja 2016 przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie z Bergen na 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz

Start: od maja 2016

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Zarobki: 167 NOK brutto na godzinę

Liczba wakatów: 4

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmuje się rozpakowywaniem kosmetyków takich jak kremy, dezodoranty, perfumy, balsamy, żele oraz ich ponowne zapakowanie w tak zwane zestawy promocyjne
  • odpowiednio przygotowane i zapakowanie zestawy należy zafoliować i okleić odpowiednią etykietą

Oczekiwania:

  • zdolność do efektywnej pracy zespołowej
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od maja 2016
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego wymagana jest od jednej osoby na grupę

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora z Polski we wszelkich sprawach, również urzędowych
  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wszelkie świadczenia
  • zakwaterowanie odpłatne w mieszkaniu wynajętym przez pracodawcę, koszty będą do opłacenia po stronie pracownika

Aplikacja:
Prosimy przesłać wiadomość z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres:
norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/043/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-bergen-2016/

ID ogłoszenia: 135718c70dc456b

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii Bergen bez języka pakowanie kosmetyków”

  1. Viktoria Brzeska na 4 maja 2016 @ 20:18

    Witam,
    jesteśmy wraz z chłopakiem zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmy gotowi podjąć zatrudnienie od 1 lipca. Oboje jesteśmy osobami studiującymi, szybko się uczącymi, znamy angielski na poziomie zaawansowanym. Mamy pewne zakwaterowanie na miejscu, w Bergen.
    Prosiłabym o kontakt drogą mailową: vbrzeska@gmail.com lub pod numerem telefonu: 732022461

  2. AleksandraPyra95 na 1 lipca 2016 @ 23:20

    Witam jestem zainteresowana wraz z z kuzynka praca. Proszę o kontakt drogą mailową alexandra_pyra18@wp.pl lub telefonicznie 691234460.

  3. Witam serdecznie. Mieszkam w Bergen, jestem zainteresowana pracą od zaraz. Proszę o informacje. Mój numer tel. 46357327. Pozdrawiam Emilia R