164,40/h NOK brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Moss przy pakowaniu warzyw 2017

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:27

Zatrudnienie od zaraz w firmie z Moss na stanowisku pakowacza bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 przy pakowaniu i sortowaniu warzyw oraz owoców na taśmie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 164,40 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na myciu, segregacji oraz pakowaniu świeżych owoców i warzyw przy taśmie
  • obowiązkiem pracownika będzie przygotowanie artykułów do wysłania sklepom o dużej powierzchni

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy pakowaniu lub na produkcji
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres co najmniej 3 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • komunikatywność i otwartość

Oferujemy:

  • legalną pracę w oparciu o umowę z norweską agencją
  • szansę na dłuższą współpracę bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość otrzymania zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • miejsce do zamieszkania w cenie 35000 NOK miesięcznie za osobę
  • opiekę koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/moss-2017-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-warzyw-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 42758daee8505a7c

6 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Moss przy pakowaniu warzyw 2017”

  1. Jestem zainteresowana praca gotowa podjac prace od zaraz.Mam doawiadczenie na produkcji.Prosze o kontakt

  2. Jolanta mam doświadczenie na produkcji jestem sumienna pracowita uczciwa mogę podbić prace od zaraz proszę o tel 664012756

  3. Jolanta mam doświadczenie proszę o pilny tel 664012756

  4. Witam. Szukam pracy na terenie Moss.
    Mam doświadczenie na pakowniach Warzyw i owoców w Holandii.
    Znajomość jęz.ang.
    Pozdrawiam i czekam na kontakt

  5. Witam serdecznie mam doświadczenie na sortowniu owoców w Belgii 2 lata dyspozycyjny od zaraz młody energiczny pozytywnie nastawiony na nowe wyzwania oraz ludzi 🙂 bardzo mi zależy na pracy bardzo proszę o kontakt 514265058

  6. Witam proszę o kontakt jestem zainteresowana praca tel 732585183